O firmie
Spółka Hoone – Usługi Budowlane powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja robót remontowo – budowlanych w budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych i przemysłowych, a także obiektach zabytkowych. Jednym z głównym kierunków działalności firmy jest realizacja robót hydroizolacyjnych, w tym remonty tarasów i balkonów, realizacja robót elewacyjnych, dekarskich i wykończeniowych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu technologicznemu i personalnemu podejmujemy się pracy dla najbardziej wymagających zleceniodawców, niezależnie od wielkości i stopnia trudności inwestycji.

 

hoone_o_firmie

Budownictwo to dla nas przede wszystkim pasja, dlatego na bieżąco śledzimy nowinki technologiczne i trendy w branży. Uczestniczymy w szkoleniach i kongresach, co w połączeniu z wieloletnim, bogatym doświadczeniem sprawia, że potrafimy nie tylko wybrać odpowiednią dla inwestycji technologię, ale też z powodzeniem ją zastosować.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców o odpowiednim przygotowaniu: zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Do każdego zlecenia dobieramy nie tylko najlepszą technologię, ale także najbardziej odpowiednich ludzi do jej wdrożenia. Posiadamy szereg procedur mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac. 
Aby zapewnić naszym Klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa, nasza firma posiada ubezpieczenie OC inżyniera w wysokości 10 mln zł, a także na wykonywane prace remontowo-budowlane na kwotę 2,5 mln zł.